Хочаце даведацца больш пра характарыстыкі і памеры сталёвых шпунтавых паляў?
Кітайская фабрыка TOP пастаўляе сталёвыя шпунтавыя палі U & Z тыпу 2 для будаўніцтва. Кожная партыя пастаўляецца з MTC.
Падрабязнасці прадукту
| Стандартны | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS і г.д | Талерантнасць | ±1% |
| Сплаў ці не | Несплавлены | Паслуга апрацоўкі | Рэзка, штампоўка, размотка, зварка, гнутка |
| Выстаўленне рахункаў-фактур | Па фактычнай вазе | Час дастаўкі | на працягу 7 дзён |
| Клас | S235, S270, S355, S390, S430, S460, Q235B, Q345B і г.д. | Месца паходжання | Цяньцзінь, Кітай |
| Нумар мадэлі | S235, S270, S355, S390, S430, S460, Q235B, Q345B і г.д. | Фірмовая назва | Каралеўскі |
| Назва прадукту | Сталёвы шпунт | Тэхналогіі | Гарачакатаная, халоднакатаная |
| Форма | U-вобразная форма, Z-вобразная форма | Перавага | Хуткая дастаўка, вялікі запас |
| Мінімальны заказ | 1 тона | Сертыфікат | CE, ISO і г.д. |
| Аплата | TT | Пакет | Стандартны пакет, патрабаванні кліента |
| Прыкладанне | Будаўнічая прамысловасць і г.д. | Порт | Ціндао, Цяньцзінь, Шанхай |
Хімічны склад сталёвага шпунта
| Клас (EN) | C | Mn | P | S | Si |
| S235JR | 0,17 | 1.4 | 0,035 | 0,035 | 0,35 |
| S355JR | 0,2 | 1,00–1,60 | 0,035 | 0,035 | 0,5 |
Механічныя ўласцівасці сталёвага шпунта
| Клас | Мяжа цякучасці Re (МПа) | Трываласць на расцяжэнне Rm (МПа) | Падаўжэнне А (%) | Ударны рэжучы інструмент Шарпі V-вугольнай формы |
| S235JR | ≥235 | 360–510 | ≥26 | 20℃, кваліфікаваны для ўздзеяння |
| S355JR | ≥355 | 470–630 | ≥21 | 20℃, кваліфікаваны для ўздзеяння |
Памер сталёвага шпунта
| раздзел | Памеры | Плошча сячэння | Імша | Момант інерцыі | Модуль раздзела | |||
| Шырыня | Вышыня | Таўшчыня | Куча | Сцяна | ||||
| w | h | t | ||||||
| mm | Mm | mm | см2/воплю | кг/м | кг/м2 | см4/м | см3/м | |
| ⅠА | 400 | 85 | 8 | 45,21 | 35,5 | 88,8 | 4500 | 529 |
| II | 400 | 100 | 10,5 | 61,2 | 48 | 120 | 8740 | 874 |
| Ⅲ | 400 | 125 | 13 | 76,4 | 60 | 150 | 16800 | 1340 |
| ⅢА | 400 | 150 | 13.1 | 74,4 | 58,4 | 146 | 22800 | 1520 год |
| Ⅳ | 400 | 170 | 15,5 | 97 | 76,1 | 190 | 38600 | 2270 |
| Ⅴл | 500 | 200 | 24.3 | 133,8 | 105 | 210 | 63000 | 3150 |
| Ⅵл | 500 | 225 | 27,6 | 153 | 120 | 240 | 86000 | 3820 |
| ⅡВт | 600 | 130 | 10.3 | 78,7 | 61,8 | 103 | 13000 | 1000 |
| ⅢВт | 600 | 180 | 13.4 | 104 | 81,6 | 136 | 32400 | 1800 год |
| ⅣВт | 600 | 210 | 18 | 135,3 | 106 | 177 | 56700 | 2700 |
| Раздзел | Памеры | Імша | Момант інэрцыі | Модуль сячэння | ||||
| Шырыня | Вышыня | Таўшчыня | За кучу | Сцяна | ||||
| w | h | t | s | |||||
| mm | mm | mm | mm | кг/м | кг/м2 | см4/м | см3/м | |
| 750 мм у шырыню | ||||||||
| ГХУ 14 | 750 | 408 | 10.0 | 8.3 | 77,9 | 104 | 28 690 | 1 415 |
| ГХУ 16 | 750 | 411 | 11,5 | 9.3 | 86,3 | 115 | 32 860 | 1 610 |
| ГХУ 18 | 750 | 441 | 10,5 | 9.1 | 88,5 | 118 | 39 310 | 1 790 |
| ГХУ 20 | 750 | 444 | 12.0 | 10.0 | 96,9 | 129 | 44 450 | 2 010 |
| ГХУ 23 | 750 | 447 | 13.0 | 9,5 | 102.1 | 136 | 50 710 | 2 280 |
| ГХУ 25 | 750 | 450 | 14,5 | 10.2 | 110,4 | 147 | 56 250 | 2 510 |
| 600 мм у шырыню | ||||||||
| ГХУ 12 | 600 | 360 | 9.8 | 9.0 | 66,1 | 110 | 21 610 | 1 210 |
| GHU 12S | 600 | 360 | 10.0 | 10.0 | 71,0 | 118 | 22 670 | 1 270 |
| ГХУ 18-1 | 600 | 430 | 10.2 | 8.4 | 72,6 | 121 | 35 960 | 1 680 |
| ГХУ 18 | 600 | 430 | 11.2 | 9.0 | 76,9 | 128 | 38 660 | 1 810 |
| ГХУ 18+1 | 600 | 430 | 12.2 | 9,5 | 81.1 | 135 | 41 330 | 1 930 год |
| ГХУ 22-1 | 600 | 450 | 11.1 | 9.0 | 81,9 | 137 | 46 390 | 2 070 |
| ГХУ 22 | 600 | 450 | 12.1 | 9,5 | 86,1 | 144 | 49 470 | 2 210 |
| ГХУ 22+1 | 600 | 450 | 13.1 | 10.0 | 90,4 | 151 | 52 520 | 2 345 |
| ГХУ 28-1 | 600 | 452 | 14.2 | 9.7 | 97,4 | 162 | 60 590 | 2 690 |
| ГХУ 28 | 600 | 454 | 15.2 | 10.1 | 101,8 | 170 | 64 470 | 2 850 |
| ГХУ 28+1 | 600 | 456 | 16.2 | 10,5 | 106.2 | 177 | 68 390 | 3 010 |
| ГХУ 32-1 | 600 | 452 | 18,5 | 10.6 | 109,9 | 183 | 69 220 | 3 075 |
| ГХУ 32 | 600 | 452 | 19,5 | 11.0 | 114.1 | 190 | 72 330 | 3 210 |
| ГХУ 32+1 | 600 | 452 | 20,5 | 11.4 | 118,4 | 197 | 75 410 | 3 350 |
| шырынёй 600 мм і 400 мм | ||||||||
| GHU 6N | 600 | 309 | 6.0 | 6.0 | 41,9 | 70 | 9 680 | 635 |
| GHU 7N | 600 | 310 | 6,5 | 6.4 | 44.1 | 74 | 10 460 | 685 |
| ГХУ 7С | 600 | 311 | 7.2 | 6.9 | 46,3 | 77 | 11 550 | 750 |
| GHU 7HWS | 600 | 312 | 7.3 | 6.9 | 47,4 | 79 | 11 630 | 755 |
| GHU 8N | 600 | 312 | 7.5 | 7.1 | 48,5 | 81 | 12 020 | 780 |
| ГХУ 8С | 600 | 313 | 8.0 | 7.5 | 50,8 | 85 | 12 810 | 830 |
| GHU 10N | 600 | 316 | 9.0 | 6.8 | 55,8 | 93 | 15 710 | 1000 |
| GHU 11N | 600 | 318 | 10.0 | 7.4 | 60,2 | 100 | 17 460 | 1 105 |
| GHU 12N | 600 | 320 | 11.0 | 8.0 | 64,6 | 108 | 19 230 | 1 230 |
| GHU 13N | 600 | 418 | 9.0 | 7.4 | 59,9 | 100 | 26 600 | 1 280 |
| ГХУ 14Н | 600 | 420 | 10.0 | 8.0 | 64,3 | 107 | 29 420 | 1 410 |
| GHU 15N | 600 | 422 | 11.0 | 8.6 | 68,7 | 115 | 32 270 | 1 540 |
| ГХУ 16Н | 600 | 430 | 10.2 | 8.4 | 72,6 | 121 | 35 960 | 1 680 |
| ГХУ 18Н | 600 | 430 | 11.2 | 9.0 | 76,9 | 128 | 38 660 | 1 810 |
| ГХУ 20Н | 600 | 430 | 12.2 | 9,5 | 81.1 | 135 | 41 310 | 1 930 год |
| GHU 21N | 600 | 450 | 11.1 | 9.0 | 81,9 | 137 | 46 390 | 2 070 |
| ГХУ 22Н | 600 | 450 | 12.1 | 9,5 | 86,1 | 144 | 49 470 | 2 210 |
| GHU 23N | 600 | 450 | 13.1 | 10.0 | 90,4 | 151 | 52 520 | 2 345 |
| GHU 27N | 600 | 452 | 14.2 | 9.7 | 97,4 | 162 | 60 590 | 2 690 |
| GHU 28N | 600 | 454 | 15.2 | 10.1 | 101,8 | 170 | 64 470 | 2 850 |
| GHU 30N | 600 | 456 | 16.2 | 10,5 | 106.2 | 177 | 68 390 | 3 010 |
| ГХУ 31Н | 600 | 452 | 18,5 | 10.6 | 109,9 | 183 | 69 220 | 3 075 |
| ГХУ 32Н | 600 | 452 | 19,5 | 11.0 | 114.1 | 190 | 72 330 | 3 210 |
| ГХУ 33Н | 600 | 452 | 20,5 | 11.4 | 118,4 | 197 | 75 420 | 3 350 |
| ГХУ 16-400 | 400 | 290 | 12.7 | 9.4 | 62,0 | 155 | 22 600 | 1 570 |
| ГХУ 18-400 | 400 | 292 | 15,0 | 9.7 | 69,3 | 173 | 26 100 | 1 795 |
| Раздзел | Памеры | Імша | Момант інэрцыі | Модуль сячэння | ||||
| Шырыня | Вышыня | Таўшчыня | За кучу | Сцяна | ||||
| w | h | t | s | |||||
| mm | mm | mm | mm | кг/м | кг/м2 | см4/м | см3/м | |
| ГХЛ 600 | 600 | 150 | 9,5 | 9,5 | 56,4 | 94 | 3825 | 510 |
| GHL 600 тыс. | 600 | 150 | 10 | 10 | 59,4 | 99 | 4050 | 540 |
| ГХЛ 601 | 600 | 310 | 7.5 | 6,4 | 46,8 | 78 | 11520 | 745 |
| ГХЛ 602 | 600 | 310 | 8.2 | 8 | 53,4 | 89 | 12870 | 830 |
| ГХЛ 603 | 600 | 310 | 9.7 | 8.2 | 64,8 | 108 | 18600 | 1200 |
| ГХЛ 603К | 600 | 310 | 10 | 9 | 68,1 | 113,5 | 19220 | 1240 |
| ГХЛ 603 10/10 | 600 | 310 | 10 | 10 | 69,6 | 116 | 19530 | 1260 |
| ГХЛ 604 | 600 | 380 | 10 | 9 | 73,8 | 123 | 30400 | 1600 год |
| ГХЛ 605 | 600 | 420 | 13 | 9.2 | 85,5 | 142,5 | 43890 | 2090 год |
| ГХЛ 606 | 600 | 435 | 14.4 | 9.2 | 94,2 | 157 | 54375 | 2500 |
| ГХЛ 607 | 600 | 452 | 19 | 10.6 | 114 | 190 | 72320 | 3200 |
| ГХЛ 703 | 700 | 400 | 9,5 | 8 | 67,5 | 96,4 | 24200 | 1210 год |
| ГХЛ 716 | 700 | 440 | 10.2 | 9,5 | 79,9 | 114.2 | 35200 | 1600 год |
| ГХЛ 720 | 750 | 450 | 12 | 10 | 96,4 | 128,5 | 45000 | 2000 год |
Спампаваць поўны каталог
Замак сталёвых шпунтаў і воданепранікальнасць
Дызайн: Злучаныя сталёвыя шпунтавыя палі, пранікальнасць ≤1×10⁻⁷ см/с
АмерыкаАдпавядае стандарту ASTM D5887 для ўкладыша, які памяншае прасочванне пад бочкамі
Паўднёва-Усходняя АзіяУстойлівы да прасочвання грунтавых вод у трапічныя сезоны дажджоў
Працэс вытворчасці сталёвых шпунтавых паль
Усё пачынаецца з найлепшых сталёвых загатовак, якія награваюцца да высокай тэмпературы ў печы для паўторнага нагрэву да пластычнага стану. Затым гарачыя загатоўкі пракатуюцца ў бесперапынным пракатным стане і паэтапна фармуюцца ў канчатковы профіль шпунтавай палі. Гэтая сістэма злучэння з дакладнай формай зроблена жорсткай, каб прадухіліць вібрацыю, нават калі палі выкарыстоўваюцца ў будаўніцтве.
Пасля гарачай пракаткі профілі падвяргаюцца кантраляванаму астуджэнню для захавання іх формы і механічных уласцівасцей. Затым матэрыял выпростваецца, каб ліквідаваць любыя дэфармацыі і дасягнуць дакладнасці памераў. Пры неабходнасці можна выкарыстоўваць іншыя віды апрацоўкі паверхні, такія як антыкаразійная апрацоўка або гарачае ацынкаванне для абароны ад непагадзі.
Затым гатовыя сталёвыя шпунтавыя палі разразаюцца па стандартных або спецыяльных памерах і праходзяць кантроль якасці на наяўнасць памераў і паверхневых дэфектаў. Такім чынам, кожны выраб гарантавана адпавядае будаўнічым стандартам усяго свету і можа быць давераным пры ўзвядзенні фундаментаў і марской інжынерыі.
Паверхня сталёвага шпунта
АмерыкаHDG паводле ASTM A123 (мінімальная таўшчыня цынкавага пакрыцця ≥ 85 мкм); пакрыццё 3PE неабавязковае; усе віды аздаблення адпавядаюць патрабаванням RoHS.
Паўднёва-Усходняя АзіяТоўсты пласт гарачага цынкавання (≥100 мкм) з падвойным эпаксідным пакрыццём з каменнавугальнай смалы забяспечвае больш за 5000 гадзін абароны ад салянога туману, што падыходзіць для выкарыстання ў трапічным марскім асяроддзі.
ПРЫМЯНЕННЕ
1. Апоры для земляных работУ гарадскіх камунальных службах, пры капанні станцый метро або будаўніцтве скляпоў U-вобразныя сталёвыя шпунтавыя палі забіваюцца ў зямлю для стварэння часовых або пастаянных падпорных сценак або працоўных сцен.
2. КесоныДля будаўніцтва мастоў або падводных работ U-вобразныя сталёвыя шпунтавыя палі злучаюцца гарызантальна і вертыкальна, утвараючы замкнёнае кальцо (кесон).
3. Марское і партовае будаўніцтваU-вобразныя сталёвыя шпунтавыя палі таксама выкарыстоўваюцца ў якасці абліцоўкі для сценак дока.
4. Кантроль паводак і бар'еры для фільтрацыіПры ўмацаванні плаціны і кантролі ракі U-вобразныя сталёвыя шпунты закопваюцца ў ваду ў якасці воданепранікальных заслонаў.
Перавагі U-вобразных паляў
1. Выдатнае суадносіны трываласці і вагі канструкцыі
Старанна распрацаваная U-вобразная геаметрыя максімізуе адлегласць паміж сталлю і нейтральнай воссю, значна павялічваючы модуль сячэння.
2. Выдатныя характарыстыкі злучэння і гідраізаляцыі
U-вобразныя палі выкарыстоўваюць сістэму блакіроўкі Ларсена, вядомую сваёй надзейнасцю.
3. Простая ўстаноўка і эксплуатацыя
U-вобразныя палі прасцейшыя ў эксплуатацыі ў параўнанні з іншымі складанымі профілямі, такімі як Z-вобразныя палі або кампазітныя сцены.
4. Высокая магчымасць паўторнага выкарыстання і ўніверсальнасць
U-вобразныя палі можна выкарыстоўваць у якасці часовых апор або пастаянных канструкцый. Іх даўжыню можна лёгка падоўжыць з дапамогай зваркі або скараціць шляхам абрэзкі ў адпаведнасці з патрабаваннямі канкрэтнай пляцоўкі.
УПАКОВКА І ДАСТАЎКА
Сталёвыя шпунты звычайна пакуюцца ў трывалыя сталёвыя пачкі для забеспячэння ўстойлівасці і бяспекі падчас транспарціроўкі і апрацоўкі. Кожная пачка шчыльна абвязваецца сталёвымі стужкамі і, пры неабходнасці, узмацняецца драўлянымі апорамі або сталёвымі рамамі для прадухілення дэфармацыі падчас пагрузкі і перавозкі на вялікія адлегласці.
Для абароны паверхні шпунтавыя палі можна пакрываць воданепранікальнымі матэрыяламі або поліэтыленавай плёнкай, каб паменшыць уздзеянне вільгаці, пылу і карозіі падчас транспарціроўкі. Да кожнай пачкі прымацоўваюцца ідэнтыфікацыйныя этыкеткі з указаннем памеру, даўжыні, маркі сталі і дэталяў замовы для лёгкага адсочвання і ўстаноўкі на месцы.
Дастаўка звычайна ажыццяўляецца марскім транспартам у кантэйнерах (20GP, 40GP або 40HQ) або насыпным суднам для буйных праектаў. Для ўнутранай або міжнароднай дастаўкі таксама даступныя аўтамабільныя і чыгуначныя перавозкі. Пры належнай упакоўцы і прафесійных метадах пагрузкі сталёвыя шпунты гарантавана дастаўляюцца бяспечна, захоўваючы канструкцыйную цэласнасць і будучы гатовымі да неадкладнага выкарыстання ў будаўніцтве.
Часта задаваныя пытанні
Пытанне 1: Чаму варта выбраць нас?
A: Мы з'яўляемся прадпрыемствам па вытворчасці чорнай металургіі, якое аб'ядноўвае прамысловасць і гандаль. Наша кампанія працуе ў сталеліцейным бізнэсе больш за дзесяць гадоў, мы маем міжнародны вопыт, прафесіяналізм і можам прапанаваць нашым кліентам разнастайную прадукцыю са сталі высокай якасці.
Пытанне 2: Ці магу я забяспечыць абслугоўванне OEM/ODM?
A: Так. Калі ласка, звяжыцеся з намі для абмеркавання больш падрабязнасцей.
Пытанне 3: Які ваш тэрмін аплаты?
A: Нашы звычайныя спосабы аплаты - гэта T/T, спосабы аплаты можна абмеркаваць і наладзіць з кліентамі.
Пытанне 4: Ці прымаеце вы праверку трэцім бокам?
A: Так, безумоўна, мы прымаем.
Пытанне 5: Як вы можаце гарантаваць сваю прадукцыю?
A: Кожная адзінка прадукцыі вырабляецца сертыфікаванымі майстэрнямі і правяраецца паасобку ў адпаведнасці з нацыянальным стандартам кантролю якасці/забеспячэння якасці. Мы таксама можам выдаць кліенту гарантыю якасці.












